Odmašťovadla spolehlivě odstraní všechny nečistoty

Průmyslová odmašťovadla spolehlivě odstraní nánosy olejů, maziv a nejrůznějších ropných produktů. V našem sortimentu naleznete profesionální vodou ředitelná i syntetická odmašťovadla. Součásti naší nabídky je množství čistících kapalin a odmašťovadel určených na mnoho rozdílných materiál od kovu, přes sklo, po gumu, pryž, silikon či plastové materiály.

Vodou ředitelná odmašťovadla

Základ produktové řady tvoří vodou ředitelná odmašťovadla. Jejich předností je možnost ekonomického ředění vodou, jsou ekologicky šetrná, bezpečná a nehořlavá. Nabízíme ucelený sortiment produktů, ve kterém naleznete odmašťovadla na kov, dřevo a sklo, odmašťovadla pro mycí stoly, odmašťovadla na autolaky či odmašťovadla na řetězy a kovové konstrukce.

 Nánosy tuků, olejů a ropných produktů účinně rozpouští směs detergentů a inhibitorů. Pro své široké využití a malou ekologickou zátěž jsou vodou ředitelná průmyslová odmašťovadla vhodná pro použití v řadě průmyslových odvětví. Od strojírenského a těžkého průmyslu, přes automobilový průmysl, autodílny a lakovny až po potravinářský průmysl a mnoha dalších činností. Všude tam využijí prodej odmašťovačů konstrukcí, odmašťovadla pro vysokotlaké myčky či odmašťovadla na kotoučové brzdy. K nejpoužívanějším vodou ředitelným odmašťovadlům patří odmašťovadla Syntasol Extra, Syntasol 100, Syntasol 750 a Syntasol 310.

Uhlíková odmašťovadla

Tyto odmašťovadlo za studena spolehlivě odstraní zbytky silikonů, maziv a dalších anorganických látek. S produkty lze nejen účinně čistit kovové materiály ale také je konzervovat. Jako konzervační přípravek slouží odmašťovadlo B-Plus. Pro více informací o konkrétním druhu použití nás neváhejte kontaktovat.

Podrobné specifikace odmašťovadel :

Odmašťovadla vodou ředitelná

 • Odpěňovač 450 je viskózní kapalina určená pro rychlé a účinné snížení pěnivosti odmašťovacích lázní. Je směsí organických sloučenin a neionogenních tenzidů. Přípravek je určen pro účinné snížení stability pěny vznikající při provozu odmašťovací lázně a pro případné rychlé sražení vrstvy již vzniklé pěny přímým postřikem její hladiny cca 10% roztokem Odpěňovače 450.
 • SYNTASOL 100 je biologicky odbouratelný, netoxický, nehořlavý a bez zápachu. Je použitelný na prakticky všechny druhy materiálů, protože neobsahuje rozpouštědla. Jeho více než pětinásobná účinnost ve srovnání s běžnými vodou ředitelnými mycími prostředky dokáže šetřit čas a peníze. Odstraňuje minerální oleje, mastnou zažranou a zapečenou špínu, živočišné tuky atd. Lze použít i při praní těžko odstranitelných skvrn (propisovačka, antiperspiranty, mastné fleky). Použitím vysokotlakých mycích strojů s teplou vodou dosáhnete dalšího zvýšení mycí schopnosti.
 • SYNTASOL 310  je kapalný, nízkopěnivý, vysoce účinný tenzidový alkalický odmašťovací přípravek s vysokou pasivační schopností, vhodný pro čištění oceli, litiny, skla a keramiky. Přípravek obsahuje adsorpční inhibitory, které odmaštěnému ocelovému povrchu mohou poskytnout mezioperační nebo dočasnou protikorozní ochranu. Syntasol 310 je směsí dobře biologicky odbouratelných tenzidů, dispergátorů, inhibitorů a organických sloučenin.
 • SYNTASOL 410 alkalický čistící a odmašťovací prostředek vhodný pro postřikové a ponorné odmašťování oceli a litiny
 • SYNTASOL 440   je kapalný, nažloutlý, nízkopěnivý, vysoce účinný tenzidový odmašťovací přípravek s mírným pasivačním účinkem, vhodný pro čištění oceli, litiny, hliníku a jeho slitin, skla a keramiky
 • SYNTASOL 610   je nažloutlý tekutý slabě alkalický vodou ředitelný odmašťovací a čistící přípravek, na bázi směsi účinných tenzidů a fosforečnanů, změkčovačů vody a aktivních inhibitorů koroze. Přípravek je určen především pro čištění oceli a litiny a jiných kovu od nečistot hydrofobního charakteru jako jsou např. konzervační oleje, vosky, mazací emulze, pasty apod. Přípravek se vyznačuje velmi rychlým odlučováním mastnost na hladině. Doporučujeme použít vynašeče oleje pro regeneraci pracovní lázně.
 • SYNTASOL 640 je kapalný slabě alkalický biologicky odbouratelný, netoxický, nehořlavý a bez zápachu. Je použitelný prakticky na všechny druhy materiálů, tzn. odmašťování oceli, litiny, hliníku, mědi a jejich slitin, lakované a pozinkované povrchy. Odstraňuje minerální oleje, mastnotu, špínu, živočišné tuky atd.  Použitím vysokotlakých mycích strojů s teplou vodou dosáhnete dalšího zvýšení mycího účinku. Jde o  speciální prostředek obsahující nízkopěnivé tenzidy, takže je vhodný pro mytí povrchů motorů, převodovek, strojů , strojních součástí ponorem, postřikem, ultrazvukem. Lze ho využít i jako přísadu do vysokotlakých mycích strojů.
 • SYNTASOL 680  je  středně alkalický čisticí přípravek, vhodný pro odmašťování a čištění předmětů ze železa, oceli, barevných kovů, hliníku a slitin lehkých kovů. Jedná se bílou až našedlou práškovitou hmotu, která představuje směs  fosforečnanů, uhličitanů, křemičitanů alkalických kovů a tenzidů v předepsaném poměru.Odmašťování se provádí ponorem, postřikem, ultrazvukem ve vanách, komorových nebo průchozích postřikových odmašťovacích strojích a ultrazvukových čistících zařízení. Zařízení musí být zhotoveno z materiálů, které odolávají alkalickému prostředí při pracovní teplotě
 • SYNTASOL 750 silně alkalický odmašťovač,emulgující čistící a odmašťovací prostředek. Odstraňuje živočišné tuky, minerální oleje a vazelíny.
 • Použití :  Přednostně pro průmyslové odmašťování oceli a litiny postřikem, ponorem ve vanách nebo v ultrazvukových čistících zařízeních. Případné potlačení pěnivosti je možné dosáhnout odpěňovacími přípravky.
 • SYNTASOL CLEANER je víceúčelové, vodou ředitelné, odmašťovadlo pro průmyslové použití k odstranění mastných nečistot. V koncentrovaném stavu myje silně zaolejované mastné stroje, motory apod. V ředěném stavu se používá k mytí všech druhů podlahových krytin. Odstraňuje i zašlou a mastnou špínu. Syntasol Cleaner je vhodný pro ruční i strojové mytí podlah

Odmašťovadla uhlovodíková

 • B-PLUS konzervační přípravek bez chloru k ochraně kovových materiálů
 • B-CLEAN 10, 25, 46 odmašťovací prostředky bez chloru k odmaštění za studena
 • B-CLEAN 57, 65 EXTRA - odmašťovadla vhodná do mycích stolů a postřikových praček
 • B- SOLVENT speciální rozpouštědlo bez obsahu chloru
 • SYNTASOL EXTRA speciální prostředek pro čištění a odmaštění nečistot z olejů a maziv, rostlinných olejů a zbytků po chladících emulzích. Jde o víceúčelové, vodou ředitelné, odmašťovadlo pro průmyslové použití určené pro rozpouštění a čištění povrchů všeho typu včetně betonu a litých podlah. Toto odmašťovadlo rovněž vykazuje vysokou účinnost v ultrazvukových myčkách a při tlakovém mytí.

agrimexasasLIQUI MOLYlogomannmeguinmobilparamoshell