Zbraně, střelivo

Krátké a dlouhé palné zbraně, sebeobranné prostředky

UPOZORNĚNÍ!

Následující stránka obsahuje informace o zboží, které je dle zákona o regulaci reklamy určeno ke shlédnutí pouze subjektům splňující podmínky zákona o střelných zbraních a střelivu v platném znění.

Stiskem tlačítka Vstoupit potvrzujete, že jste osoba starší 18 let.

Nabízíme krátké, dlouhé, sportovní, lovecké i automatické palné zbraně různých ráží. V naší nabídce máme náboje kulové, brokové, terčové i lovecké pro palné zbraně, broky a diabolky pro vzduchové zbraně, munice pro Air Soft.
 

Prodej sortimentu je regulován zákonem o zbraních a střelivu v platném znění.
Plynové pistole a revolvery

Plynovky (expanzní zbraně) jsou zbraně určené k sebeobraně, startovací střelbě či odpalování  pyrotechnických raket, světlic a šrapnelů. Další důležitou funkcí těchto zbraní je možnost nácviku zacházení se zbraní. Účinek zbraní záleží na použití druhu střeliva a ráže zbraně. Expanzní pistole i revolvery jsou vždy replikou ostrých zbraní a působí věrohodněji při případném použití na útočníka. Cena expanzních zbraní vždy odpovídá kvalitě zpracování a materiálům, ze kterých jsou vyrobeny.

Plynová pistole 2 Plynová pistole 1 Plynová pistole 3

Vzduchové pistole a revolvery

Vzduchové zlamovací, natahovací nebo CO2 zbraně jsou určeny pro sportovní a rekreační střelbu.  Výhodou CO2 zbraní oproti klasickým zlamovacím nebo natahovacím vzduchovkám je možnost víceranné střelby.

Vzduchová pistole 1 Vzduchová pistole 2 Vzduchová pistole 3

Vzduchovky dlouhé

Vzduchovky zlamovací, PCP a CO2 jsou určeny pro sportovní a rekreační střelbu.

Nabízíme vzduchovky španělského výrobce Gamo, CO2 pušky německého výrobce Umarex, turecké vzduchovky Hatsan, české vzduchovky Slavia a CZ.

vzduchovka2 vzduchovka1

Flobertky

Flobertové zbraně (krátké i dlouhé) slouží ke sportovním a výcvikovým účelům. Výroba a zpracování těchto zbraní je stejná jako u klasických zbraní. Vysoká kvalita zpracování a konstrukce zaručují dlouhou životnost a spolehlivost.

flobertka

Sebeobrana

Produkty pro sebeobranu a donucovací prostředky jsou nejlevnějším obranným prostředkem.

Jedním z nejúčinnějších prostředků je obranný sprej. Teleskopické obušky, tonfy a elektrické pralyzéry mají adekvátní použití při řešení přímého útoku v osobní zóně. Pro zajištění bezpečí a zpacifikování útočníka nabízíme pouta.

 

pepper
tw
sebeobrana
pouta

Střelivo

Široký sortiment nábojů (munice) pro různé ráže, typy a druhy zbraní, včetně airsoftu.

strelivo1strelivo2strelivo3strelivo4

Příslušenství pro zbraně

Příslušenství pro střelbu, údržbu, uskladnění a převoz zbraní. Přepravní pouzdra, opasková pouzdra, lapače, terče, čistící kartáče, čistící soupravy, oleje, spreje, přípravky pro rychločernění  a další.

prislusenstvi2prislusenstvi3prislusenstvi1

Nože, mačety, sekery

Každý muž by měl mít nůž, ať kapesní nebo s pevnou čepelí. V nabídce máme i záchranářské nože, multifunkční nože nebo tomahawky.

nůž 2 nůž 3  nůž 1

 

Optika

Optické zaměřovače, kolimátory, dalekohledy, puškohledy pro snadnější zamíření cíle.

optika2 optika3 optika1

Užitečné odkazy :

https://www.mvcr.cz/clanek/zbrane-strelivo-bezpecnostni-material-84336.aspx

https://gunlex.cz/zbrane-a-legislativa/zakony-a-vyhlasky

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.