Fotopasti Bunaty

fotopastProfesionální fotopasti BUNATY používá Policie ČR a více jak 200 měst a obcí v České republice. Fotopasti BUNATY jsou vyrobeny pro Českou a Slovenskou republiku s důrazem na kvalitu a spolehlivost.

Všechny fotopasti BUNATY fotí zcela bezhlučně a používají zcela neviditelné noční snímání o vlnové délce 940nm.

Fotopasti BUNATY jsou tak vhodné jak na ochranu majetku tak pro myslivce nebo milovníky přírody. V naší nabídce naleznete fotopasti se záznamem na sd kartu tak i fotopasti s GSM přenosem, které odesílají fotografie přímo na mobilní telefon nebo email.

Fotopasti bez GSM

Profesionální fotopasti BUNATY níže v nabídce ukládají všechny fotografie nebo video sekvence na sd kartu tak jako běžný fotoaparát. Prohlížení záznamu z sd karty je možné u všech fotopastí BUNATY, přímo na velkém integrovaném LCD displeji, nebo si fotografie můžete prohlédnout ve Vašem počítači a to tak, že fotopast připojíte k Vašemu PC pomocí USB konektoru anebo SD kartu z fotopasti vložíte do čtečky paměťových karet. SD karta běžné velikosti 8GB má kapacitu více jak 8000 fotografií.

V nabídce značky BUNATY naleznete čtyři modely fotopastí bez GSM modulu.

Základní model BUNATY MINI FULL HD vyniká skvělou cenou a scou velikostí! jedná se o nejmenší fotopast na trhu.

BUNATY FULL HD je nejprodávanější model fotopasti BUNATY bez GSM, úhel záběru 55° je ideální pro snímání na delší vzdálenost, úhel záběru 55° fotografii nijak nezkreslí a odpovídá normální běžně známé fotografii.

BUNATY WIDE FULL HD je fotopast s úhlem záběru 80° fotopast pokryje větší plochu,ale vše je na fotografii díky tomuto zmenšeno , proto fotopasti s širokým úhlem doporučujeme pro snímání na kratší vzdálenost ideálně u tohoto modelu do 8 metrů s požadavkem pokrýt co největší plochu. BUNATY WIDE ANGLE EXTREME je fotopast malých rozměrů s extrémním úhlem záběru 120° , fotopast pro snímání na velmi krátké vzdálenosti například ideální fotopast do místnosti, kdy Vám fotopast díky takto širokému úhlu snímání pokryje svým záběrem celou místnost od zdi ke zdi zatím co běžná fotopast s 55° by pokryla jen malou část místnosti.

Fotopasti s GSM

Profesionální fotopasti BUNATY s GSM modulem níže v nabídce okamžitě odesílají fotografie na Váš email nebo mobilní telefon, fotopast zaznamená pohyb a do 3 minut máte fotografii z aktuální situace před fotopastí ve Vašem chytrém mobilu nebo počítači a to včetně akustického upozornění, okamžitě tak můžete situaci řešit.

Pokud požadujete  fotopast na ochranu majetku je fotopast BUNATY s GSM dobrá volba tyto fotopasti používá POLICIE ČR  a více jak 200 měst a obcí v ČR, umožní Vám  zloděje chytit velmi snadno přímo při činu.

Do fotopasti je třeba vložit SIM kartu na které je aktivní internetové připojení.

Ke každé fotopasti BUNATY s GSM obdržíte od nás zcela zdarma dobíjecí SIM kartu.

V nabídce značky BUNATY naleznete čtyři modely fotopastí S GSM modulem.

BUNATY FULL HD GSM a BUNATY FULL HD GSM 4G patří mezi nejprodávanější fotopasti v České republice, úhel záběru 55° fotografii nijak nezkreslí a je ideální jak pro sledování zvěře, tak i na ochranu majetku, BUNATY FULL HD GSM 4G je navíc vybavena funkcí SMS dálkovým ovládáním, rychlím GSM modulem 4G a funkcí přepisování starých záznamů na SD kartě.

BUNATY WIDE FULL HD GSM a BUNATY WIDE FULL HD GSM 4G mají úhel záběru 80° fotopast pokryje větší plochu, ale vše je na fotografii díky tomuto zmenšeno, proto fotopasti s širokým úhlem doporučujeme pro snímání na kratší vzdálenost ideálně u těchto modelu do 8 metrů s požadavkem pokrýt co největší plochu. BUNATY WIDE FULL HD GSM 4G je navíc vybavena funkcí SMS dálkovým ovládáním, rychlým GSM modulem 4G a funkcí přepisování starých záznamů na SD kartě.

Fotopasti BUNATY podporují všechny dostupné mobilní operátory v ČR a SK.

Náklady spojené s odesíláním fotografií na email jsou minimální cca 50 Kč měsíčně za neomezené množství odeslaných fotografií.

Nastavení fotopasti BUNATY je snadné díky kvalitnímu manuálu a české technické podpoře, o naše zákazníky pečujeme, naše služby prodejem nekončí. Už se Vám tak nestane, že koupíte fotopast, kterou se Vám nepodaří pro odesílání fotografií nastavit.

Připravili jsme pro Vás jednoduchý návod jak správně vybrat profesionální fotopast BUNATY přesně podle Vašich požadavků.

Před nákupem fotopasti je třeba zvážit zda požadujete fotopast s GSM modulem nebo bez GSM modulu.


Fotopasti BUNATY s GSM

Fotopast s GSM bude odesílat okamžitě fotografie na Váš email nebo mobilní telefon prostřednictvím SIM karty s datovým přenosem – SIM kartu dobijecí bez závazků obdržíte ke každé fotopasti s GSM zdarma, náklady na odesílání jsou minimální v řádech desetikorun měsíčně SIM kartu si dle potřeby dobijete a nebo můžete použít jakoukoli SIM kartu na které fungují data. Odeslání fotografie na email trvá 1-3 minuty.

výhody a nevýhody fotopastí BUNATY s GSM
+ na fotografie z fotopasti odeslané do emailu se můžete podívat kdekoli na světe.
+ možnost okamžité reakce na situaci před fotopastí
+ minimální náklady spojené s odesíláním fotek
+ skvělá kvalita fotografií a videa tak jako u všech fotopastí BUNATY
+ dlouhá vydrž na baterie

- vyšší pořizovací cena od 7490 Kč s DPH (s příslušenstvím v ceně za více jak 1200 Kč zdarma)

Fotopast s GSM využijete hlavně v okamžiku, kdy fotopast je velmi daleko od Vás a nebo chcete mít vždy aktuální přehled o situaci před fotopastí. Pokud fotopast hlídá majetek mžete jednoduše zavolat policii v případě kdy Vám fotopast odešle fotografii se zlodějem a zabránit tak ztrátě nebo poškození majetku.

Fotopasti BUNATY bez GSM

Fotopast bez GSM bude všechny fotografie ukládat na SD kartu tak jako běžný fotoaparát. Fotografie si můžete prohlédnou přímo na velkém LCD displeji logicky umístěným na přední straně fotopasti další možností je připojit fotopast pomocí USB kabelu k počítači a fotografie si prohlédnout v plné velikosti, případně ideální variantu je vlastnit dvě sd karty kdy sd karty ve fotopasti jen prohodíte, fotopast pracuje dál a vy si v klidu fotografie prohlédnete v počítači přes čtečku paměťových karet.

výhody a nevýhody fotopastí BUNATY bez GSM
+ skvělá kvalita fotografií a videa tak jako u všech fotopastí BUNATY
+ dlouhá vydrž na baterie
+ nízká pořizovací cena od 2990 Kč s DPH (s příslušenstvím v ceně za více jak 1200 Kč  zdarma)

- fotografie neni možné prohlédnout na dálku.

Fotopast bez GSM využijete hlavně v případě pokud Vám stačí podívat se na fotografie jednou za čas a nebo pokud fotopast nemáte daleko a není problém k fotopasti dojít.