Krmiva pro psy a kočky

HAPPY DOG a HAPPY CAT

Nejlepší krmiva pro psy a kočky

Značky Happy Dog a Happy Cat představují nejlepší kvalitu „Made in Germany“.

Rodinná firma Interquell GmbH vyrábí vysoce kvalitní krmiva v bavorském Wehringenu již po třetí generaci a dnes je uznávaným expertem na zdravou a moderní výživu zvířat. Jako středně velký výrobce se neustále snaží zlepšovat a optimalizovat své pestré receptury krmiv z ryze přírodních přísad. Jeho výrobním krédem je dosažení optimálního zdraví zvířat, jejich vitality a životní pohody. Přitom upřednostňuje místní bavorské suroviny z farmářské zemědělské produkce a maximálně dbá na bezpečnost surovin s garantovaným původem. Zásadně používá jenom vysoce kvalitní suroviny v potravinářské kvalitě, které smysluplně kombinuje se zdraví prospěšnými vlastnostmi bylinek.

Díky své poctivé výrobní filozofii a výtečné kvalitě finálních produktů dnes firma Interquell GmbH exportuje krmiva do 66 zemí světa a je zastoupena na třech kontinentech.

Happy Dog krmiva pro psy

Máme pro Vás ucelený sortiment krmiv pro plemena všech velikostí, pro všechny věkové kategorie psů a pro všechny životní styly

Happy Dog Junior - krmiva pro štěňata a mladé psy

Naše SUPER PREMIUM a PREMIUM suchá granulovaná krmiva pro malá plemena, střední a velká plemena, ale také štěněčí mléko a štěněčí kaše jsou pro Vás zárukou zdravého odchovu až do dosažení dospělosti.

Happy Dog Adult a Senior - krmiva pro dospělé psy

Máme pro Vás mnoho druhů SUPER PREMIUM a PREMIUM krmiv pro pokrytí různých potřeb Vašich psů, např. speciální MINI krmiva pro malá plemena, krmiva SENSIBLE pro citlivé psy, dietní krmiva, veterinární diety, ryze masové konzervy a obilné  vločky.

Happy Dog Speciality - doplňková krmiva a pamlsky

V situacích zvýšených potřeb Vás jistě nezklamou naše krmné doplňky Care Plus pro klouby, kůži, srst, sportovní zátěž nebo pro komplexní doplnění vitaminů, minerálních látek a stopových prvků. Pro zdravé odměňování a mlsání máme pestrou paletu polovlhkých, extrudovaných nebo pečených pamlsků.

Happy Cat krmiva pro kočky

Také pro kočky máme ucelený sortiment krmiv pro plemena všech velikostí, pro všechny věkové kategorie a pro všechny životní styly:

Happy Cat Junior - krmiva pro koťata a mladé kočky

Suchá granulovaná krmiva pro všechna kočičí mláďata, včetně bezobilných receptur pro velmi citlivé jedince.

Happy Cat Adult a Senior - krmiva pro dospělé kočky

U nás najdete SUPER PREMIUM a PREMIUM suchá kompletní krmiva i pro ty nejnáročnější kočky. Včetně bezobilných krmiv pro kočky s potravní intolerancí a včetně ledvinové diety pro kočky s ledvinovými problémy. A také suché a vlhké veterinární diety.

Happy Cat Duo - jedinečná vlhká krmiva

Našich 6 variant vlhkých krmiv uspokojí každou kočku. Přináší Vám lahodné kousky na jemné paštice, s bylinkami a vitamíny, s rybou nebo bez.

Krmte s důvěrou!

Krmiva EUROBEN – poctivé přírodní produkty

Krmivo pro psy značky EUROBEN Vám přináší poctivou německou kvalitu, kterou vyrábí a balí bavorská firma Interquell GmbH. Jde o stejného výrobce, který vyrábí i proslulá krmiva Happy Dog a Happy Cat.

Značka EUROBEN nabízí suchá granulovaná kompletní krmiva, která respektují aktuální požadavky chovatelské a kynologické praxe a taktéž nejnovější poznatky vědy. Spoléhá na tradiční receptury kompletních krmiv na léty osvědčenou formu suchých extrudovaných granulí.

Zdravá krmiva EUROBEN obsahují pouze přírodní suroviny a přísady a neobsahují umělé přídavné látky. Jsou zaručeně bez umělých barviv, bez umělých vůní a bez umělých konzervačních látek.

Poctivé psí krmivo zásadně neobsahuje žádnou sóju a ani jiné bílkovinné náhražky. Krmivo EUROBEN je vyráběno bez použití geneticky modifikovaných surovin a bez pokusů na zvířatech.

Pět tradičních základních receptur spolehlivě uspokojí všechny základní potřeby Vašich psů.

Krmivo pro psy EUROBEN nabízíme exklusivně pro Vás.

Zodpovědná volba je na Vás!

Jako každý majitel psa, i Vy si jistě kladete otázku, jak svého psa krmit dobře a zdravě.

Které krmivo je pro psy opravdu zdravé? A co to vlastně znamená, zdravá výživa?

Dlouholetá kynologická a chovatelská praxe jasně ukazuje, že nejspolehlivější, nejméně rizikovou, nejvíce komfortní pro chovatele a ve finále i nejlevnější formou výživy psů jsou vysoce kvalitní granulovaná suchá kompletní krmiva. Bezproblémový odchov mláďat, nízká nemocnost v průběhu života, vitalita, výkonnost a dlouhověkost psů, dobré reprodukční výsledky, to vše dává za pravdu suchým granulím. Tedy těm opravdu kvalitním suchým granulím. Výběr správného druhu suchého krmiva je pak věcí jednak znalosti skutečných potřeb psa, ale také zachování si zdravého selského rozumu a nepodléhání moderním marketingovým trikům mnoha výrobců a prodejců. Zásadním krédem zdravé výživy pro každého zodpovědného majitele psa je krmení podle aktuálních potřeb psa a také správná krmná technika, která zajistí optimální využitelnost živin a maximálně tak využije potenciál kvalitního krmiva. Každý majitel by proto měl vybrat takové krmivo (krmiva), které svou koncentrací živin optimálně odpovídá skutečným živinovým potřebám konkrétního psa. Zjednodušeně řečeno, pes by se živinami neměl ani přejídat a neměl by živinově ani strádat. A právě proto jsou kvalitní vyvážená kompletní suchá krmiva s možností přesného dávkování tou optimální volbou zodpovědné a uvědomělé výživy.